Ātrs un kvalitatīvs iPhone remonts Rīgā

iRemonts ir specializēts iPhone serviss.

365 dienu garantija visa veida remontiem

backgroundLayer 1background

iPhone ekrāna nomaiņa no 30 minūtēm

Facebook un Google vidējais vērtējums — 5 zvaigznes

backgroundLayer 1

Sertificēti iOS speciālisti

Facebook
5/5

5/5

Google
5/5

5/5

Ervins Brils
Read More
Fantastic service. The staff is really friendly and helpful. My screen was shattered pretty badly, even a piece was missing. Took them 15-20 min to fix it. Plus you get a warranty. Thanks guys for your help!
Maria Leinberga-Lemberga
Read More
Laba cena, ātra apkalpošana, ir kvalitāte. Patika, ka piedāvā par brīvu kafijas vai tējas kuponu blakus esošajai kafejnīcai, lai laiks nebūtu jāpavada bezdarbībā, rūpējas par saviem klientiem. Iesaku citiem!
Iļja Noviks
Read More
Мне поменяли экран айфона, при мне, не отходя от кассы! Отличное, дружелюбное обслуживание! Видно что человек на своём месте! Очень рад что пришёл именно к вам, спасибо!
Jule Bra
Read More
Very nice and trustful staff that helped me eventhough I did not come with an apple product. Easy to find, good service and good explaining of problems! Thank you very much, I can highly recommend going there if you have any problems.
Agata Musatova
Read More
Izils, profesionāls, MEGAĀTRS serviss, salaboja man visu, ko sačakarēja citā vietā, 1 gada garantija detaļām - tā vnk ir fantastika. Un ļoti, ļoti laipna apkalpošana. Ieliktu 10 zvaizgnes, ja FB ļautu 🙂 Tā turpināt, guys!
Yekaterina Petrova
Read More
Починили утонувший айфон за один день, хотя в двух других сервисах (в том числе официальном эппл в Риге) сказали, что телефон кирпич, мало того все данные в телефоны остались целы! Огромное спасибо!
Anna Bērziņa
Read More
They were super helpful and gave advice on how to keep my phone running for longer and checked it it needed any fixing. Will be returning next time, if there needs to be any fixing done and recommend it to others!
Inga Krola
Read More
Pievienojos labajām atsauksmēm - aiznesu nomainīt iPhone ekrānu, un nepilnu 20 minūšu laikā tas jau bija izdarīts. Iesaku visiem, kam steidzami nepieciešama palīdzība. 😉
Юлия Лосева
Read More
Очень понравился сервис компании. За час отремонтировали телефон, заменили стекло и проконсультировали! 10 баллов из 10!
Previous
Next

Izvēlies savu iPhone modeli

Pieteikuma rezervēšanas vednis

Rezervēšanas vedņa izpildes indikators
pieteikuma progress 30%

iPhone ekrāna remonta opcijas

Service

Ekrāna maiņa

Pakapojuma ilgums

Garantija

Premium repair

Oriģināla kvalitāte

līdz 30 minūtēm

365 dienas

Budget repair

Augstas kvalitātes saderīgs ekrāns

līdz 2 stundām

365 dienas

Biežākie pakalpojuma veidi

iPhone ekrāna maiņa

Lasiet vairāk par mūsu piedāvātajiem iPhone ekrānu un stikliņu veidiem un noskaidrojiet, kurš no tiem ir Jums vispiemērotākais - PREMIUM vai EKONOMISKS variants.

iPhone baterijas maiņa

Uzziniet vairāk par mūsu piedāvātajām iPhone telefonu baterijām, par to, cik ātri notiek iPhone baterijas maiņa un daudz ko citu.

iPhone diagnostika

Ja ir ķibele ar Jūsu iPhone, bet neesat drošs, kāds remonta veids ir nepieciešams, lasiet vairāk par mūsu lielisko bezmaksas diagnostikas piedāvājumu šeit.
5/5

From reviews of iRemonts

Very helpful staff, good quality service! Highly recommend!

Play Video