Ar ko nodarbojas iRemonts?

iRemonts ir dāņu koncepta uzņēmums, kas atrodas Rīgā. Mūsu vērtības ir augsta sniegto pakalpojumu kvalitāte, pārredzamība, reputācija un laba karma. Tieši tāpēc mēs vienmēr tiecamies uz izcilību, labojot mūsu klientu iPhone. Mūsu mērķis ir sniegt mūsu klientiem augstākās kvalitātes Apple tehnikas remontus un profesionālu apkalpošanu.

 

Mums ir ārkārtīgi svarīga veikto remontu pārredzamība, tādēļ iPhone servisa centrā iRemonts mēs Jums vienmēr pastāstīsim, kāda veida detaļas tiek izmantotas remontam. Nesen servisa centrā iRemonts tika ieviesti divi iPhone ekrāna remonta veidi, piedāvājot klientiem izvēlēties starp  ekrāna maiņu ar oriģinālas kvalitātes ekrānu vai arī nomaiņu ar saderīgu augstas kvalitātes ekrānu. Mēs izsmeļoši izstāstām klientiem par atšķirībām starp piedāvātajiem ekrānu veidiem, tādējādi ļaujot izvēlēties vispiemērotāko opciju.

 

Sazinieties ar iRemonts komandu, ja vēlaties iegūt papildu informāciju par mūsu piedāvātajiem ekrāna remonta veidiem!

Mūsu biznesa standarti

Specializēts iPhone remonts

iRemonts servisa centrā tiek laboti vienīgi iPhone, tādēļ gadu gaitā esam ieguvuši lielu pieredzi iPhone remontu veikšanā. Turklāt visi mūsu meistari ir apguvuši Apple izstrādātās apmācību programmas, tādēļ mēs sevi lepni saucam par Apple sertificētiem iOS tehniskajiem speciālistiem. Ideāli apvienojot teoriju ar praksi, mēs nodrošinām visaugstākās kvalitātes remontu un varam atbildēt gandrīz uz visiem jautājumiem saistībā ar iPhone bojājumiem.

Augstas kvalitātes apkalpošana

Līdz ar visaugstākās kvalitātes remonta nodrošināšanu iRemonts komanda vienmēr tiecas sniegt profesionālāko apkalpošanu. Atšķirībā no vairākiem citiem uzņēmumiem mēs zinām, cik tas ir svarīgi. Esam pārliecinājušies, cik augstu mūsu klienti novērtē laipnu sveicienu un izsmeļošu atbildi uz visiem viņu jautājumiem saistībā ar iPhone remontu. Tādēļ esam ārkārtīgi gandarīti par 5 zvaigžņu vidējo vērtējumu vietnēs Google My Business un Facebook. Paldies par jūsu atsauksmēm!

Kvalitātes un drošuma garantija

iRemonts sniegtās garantijas ir atzītas par vienām no labākajām Latvijā. Ja neesat apmierināts ar remonta kvalitāti, mēs pilnā apjomā atgriezīsim samaksāto naudu. Retajos gadījumos, ja uzstādītājā detaļā tiek konstatēts defekts, mēs to bez maksas salabosim garantijas ietvaros. Visiem mūsu veiktajiem remontdarbiem mēs nodrošinām 1 gada garantiju.

Ekspress remonts

Mēs zinām, cik svarīgs Jums ir Jūsu iPhone. Patiesībā mēs paši nevaram iztikt bez saviem tālruņiem pat pāris stundas! 🙂 Tieši tāpēc mēs piedāvājam ne tikai kvalitatīvu remontu un profesionālu klientu apkalpošanu, bet arī cenšamies paveikt remontu pēc iespējas ātrāk! Mēs cenšamies izpildīt PREMIUM remontdarbus 30 minūšu laikā, bet pārējos remontdarbus – 2 stundu laikā, lai Jūs pēc iespējas ātrāk varētu atsākt ierasto dzīvi.