iPhone ekrāna maiņa

iRemonts servisa centrā mēs rūpējamies, lai Jūsu iPhone ekrāna maiņa notiktu ātri un kvalitatīvi. Pie mums iespējams salabt gandrīz visus iPhone modeļus, un parasti varam to izdarīt mazāk kā 30 minūtēs. Vairumam iPhone modeļu mēs piedāvājam divu veidu ekrānu remontu — mūsu ieteikto PREMIUM un EKONOMISKS, kas ir ļoti laba alternatīva.

PREMIUM ekrāna maiņa

PREMIUM iPhone ekrāna maiņai mēs izmantojam oriģinālas kvalitātes ekrānus, kas ir identiski tiem, ko ražo pēc Apple pasūtījuma. PREMIUM iPhone ekrāna maiņai tiek nodrošināta 12 mēnešu garantija, kā arī rezultātā tiek uzstādīts pirmšķirīgs iPhone ekrāns. Pateicoties tam, iPhone lietošanas sajūtas būs identiskas tām, kas bija tūliņ pēc tālruņa iegādes.

EKONOMISKS ekrāna maiņa

Mēs piedāvājam arī alternatīvu— saderīgus ekrānus, kurus izstrādājuši un ražojuši trešo personu uzņēmumi, kas nav saistīti ar Apple. Mēs vienmēr pārliecināmies par šo ekrānu kvalitāti (pastāv vairāki šādu ekrānu veidi). Šādus ekrānus mēs iegādājamies vienīgi no uzņēmumiem, kas tos ražo no augstas kvalitātes materiāliem.

EKONOMISKS iPhone ekrāna maiņas garantija arī ir 12 mēneši, bet šajā gadījumā ekrāns tiek nomainīts ar saderīgu ekrānu. Lai gan šis remonta veids ir lieliska alternatīva PREMIUM remontam, krāsas saderīgā ekrānā var būt nedaudz mazāk spilgtas un piesātinātas salīdzinājumā ar iPhone oriģinālas kvalitātes displeju.

Kuru iespēju izvēlēties?

Mēs piedāvājam divas iespējas, jo diemžēl klienti ne vienmēr zina (un vairumā remontdarbnīcu viņiem par to nestāsta), ka ir dažādi ekrānu veidi un izdara savu izvēli, balstoties vienīgi uz pakalpojuma cenām. Mēs vienmēr iesakām oriģinālas kvalitātes ekrānus, jo parasti cenu atšķirība ir neliela, turpretim kvalitāte — ievērojami labāka. Protams, Jūs pats izvēlaties sev vispiemērotāko opciju.

Ja Jums ir kādi jautājumi, nevilcinieties sazināties ar mums, mūsu draudzīgā komanda Jums vienmēr ar prieku palīdzēs!

Izvēlieties iPhone modeli, kam nepieciešama ekrāna maiņa

Remonta rezervēšanas vednis

Rezervēšanas vedņa izpildes indikators
Remonts pieteikts 30%

Vēlaties uzdot jautājumu? Mēs jums palīdzēsim!

Facebook atsauksmes

5/5
5/5

Google atsauksmes

5/5
5/5