Close 

Piesakiet remontu

Vārds*
Numurs:
E-pasts*
Select:
Ziņa
Close 

Piezvaniet mums

Vārds*
Telefons*
E-pasts*
Ziņa
iRemonts

Īsumā par iRemonts
Serviss iRemonts specializējas iPhone un iPad remontdarbu veikšanā. Mēs novēršam visa veida bojājumus un veicam remontu uz vietas, turklāt Jums nav ilgi jāgaida. Mēs labojam it visu, sākot ar saplēstiem stikliņiem, salūzušām pogām un beidzot ar bojātiem akumulatoriem. Ja Jums radušās šaubas, un neesat pārliecināts, kāda veida remonts ir nepieciešams Jūsu iPhone vai planšetdatoram, vienkārši sazinieties ar mums pa tālruni, e-pastu vai ar mājaslapas kontaktformas starpniecību. Ja Jūs atnāksiet un nodosiet ierīci mūsu remontdarbnīcā, mēs centīsimies paveikt ierastākos remontdarbus 30-45 minūšu laikā.

Ātrs un kvalitatīvs iPhone un iPad remonts
No citiem šīs nozares uzņēmumiem mēs atšķiramies tieši ar remonta kvalitātes pārbaudes veikšanu. Mēs veicam remontu ātri un efektīvi, un mūsu serviss vienmēr ir līmenī. Mēs veicam iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone X remontdarbus.

Remonta termiņi
Ja Jūs izvēlaties savu iPhone vai iPad mums nosūtīt, remonta laiks ir aptuveni 24 stundas, jo sūtījuma saņemšanai parasti ir nepieciešama viena darbdiena. Pēc tam mēs nosūtīsim atpakaļ Jūsu iPhone ar kurjerpastu, norādot sūtījuma numuru (protams, apdrošinātā sūtījumā), lai Jūs varētu izsekot savam sūtījumam. Sūtījumus veicam visas valsts teritorijā. Pirms sava iPhone vai iPad nosūtīšanas iesakām sazināties ar mums, lai mēs varētu nodrošināt ātru un efektīvu apkalpošanu un remontu.