fbpx
Close 

Piesakiet remontu

Ierīce:*
Vārds*
Numurs:*
E-pasts*
Nākšu ciemos:
Close 

Piezvaniet mums

Vārds*
Telefons*
E-pasts*
Ziņa
iRemonts

Darbnīcā iRemonts Rīgā mēs piedāvājam remontdarbu veikšanu tajā pašā dienā, kas lielākoties neaizņem vairāk par 30 minūtēm, līdz Jūs varat saņemt atpakaļ savu iPhone.

Tomēr var būt noteikti gadījumi, piemēram, ja tālrunim ir ūdens radīti bojājumi, kad mēs paturam tiesības veikt remontu ilgākā laikā. Šī ir ātrā remontdarbnīca, kas nozīmē to, ka Jums nav nepieciešams pieteikt ierašanās laiku, un Jūs varat vienkārši atnest mums savu Apple produktu.
Ja izvēlaties atnest savu iPhone pie mums remonta veikšanai Rīgā, mēs varam uzreiz to salabot, bet, ja izvēlaties savu tālruni mums nosūtīt pa pastu, tad ņemiet vērā, ka sūtījuma saņemšana aizņems zināmu laiku. Pirms remontdarbu sākšanas mēs vienmēr vienosimies ar Jums par to izmaksām.

Mēs veicam šādu ierīču remontu: iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X.
Par citu modeļu remonta iespējām, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Ja Jums nepieciešama iPhone remonta veikšana Rīgā, droši aizpildiet kontaktformu mūsu mājaslapā.

Jūs varat sazināties ar mums arī pa tālruni: +371 27677970 vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Jūs varat arī sekot mums Facebook!