Close 

Piesakiet remontu

Vārds*
Numurs:
E-pasts*
Select:
Ziņa
Close 

Piezvaniet mums

Vārds*
Telefons*
E-pasts*
Ziņa
iRemonts

Laipni lūdzam!
iRemonts remontdarbnīcā mēs piedāvājam Latvijā labākās iPhone, iPad un iPod remonta cenas. Vai tas būtu sasists ekrāns, problēmas ar programmatūru vai vēl kas cits – mūsu profesionālo speciālistu komanda to noteikti salabos!

Kvalitāte
Visi remontdarbi tiek veikti mūsu darbnīcā Rīgā, un mums vissvarīgākais ir nodrošināt labu apkalpošanu un to, lai klienti būtu apmierināti. Mēs izmantojam tikai visaugstākās kvalitātes rezerves daļas un piedāvājam 3 mēnešu garantiju visiem remontdarbiem.

Īss remonta laiks
Mūsu remontdarbnīcā Rīgā mēs strādājam pilnā sparā un vienmēr esam gatavi pieņemt Jūsu bojāto ierīci remontā, tādēļ mēs varam paveikt lielāko daļu remontdarbu apmēram 30 minūšu laikā, pārliecinoties, ka Jums nebūs jāiztiek bez sava tālruņa ilgāk, nekā nepieciešams.

Izdevīgas cenas
iRemonts piedāvā vienas no Latvijā zemākajām cenām, un apvienojumā ar mūsu augsto kvalitātes līmeni tās ir Latvijā visizdevīgākās cenas!

Vai es zaudēšu sava tālruņa garantiju, ja veikšu bojāta ekrāna nomaiņu iRemonts darbnīcā?
Pēc mūsu pieredzes, Jūsu tālruņa garantija pārtrauc darboties ar brīdi, kad tas ir pazaudēts vai arī tam ir kādi redzami bojājumi. Īsumā – ja tālruņa ekrāns ir sabojāts, garantija vairs nav spēkā.

Vai ir vērts nodot tālruni remontā?
Ja ir kādas problēmas ar iPhone/iPad, gandrīz VIENMĒR ir vērts nodot iPhone/iPad remontā. Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, lai noskaidrotu remonta izmaksas.

Pieteikuma iesniegšana
Iesniedzot pieteikumu, Jūs akceptējat turpmāk minētos noteikumus:

  • Ja Jūsu tālrunim ir atbloķēšanas kods, kas netiek nodots mūsu rīcībā, mēs neveicam pilnu tālruņa pārbaudi ne pirms, ne arī pēc remonta.
  • Ja vien nav panākta citāda vienošanās, mēs iekasējam 9 EUR komisijas maksu, ja tālruni pēc sākotnējās pārbaudes nav iespējams salabot vai arī klients pēc sākotnējās pārbaudes atsakās no remonta piedāvājuma.
  • Ja bojājumus radījis kāds šķidrums, mēs nevaram neko garantēt un arī nenodrošinām garantiju pirms remonta, tā laikā vai pēc remonta.

Es esmu students. Vai saņemšu atlaidi?
iRemonts darbnīcā mēs studentiem VIENMĒR piedāvājam 15 % atlaidi. Mēs zinām, ko nozīmē būt studentam – ne vienmēr ir iespējams atļauties veikt tālruņa remontu. Tieši tādēļ mēs studentiem piedāvājam atlaidi.

Garantija
Mēs pēc remonta sniedzam 3 mēnešu garantiju. Ja ar remontēto detaļu ir radušās kādas problēmas, atnesiet mums tālruni kopā ar čeku, un mēs šos defektus novērsīsim garantijas ietvaros.

Garantija
iRemonts darbnīcā nav nepieciešams iepriekš pieteikt remontu, un parasti Jūsu iPhone vai iPad tiks salabots 30 minūšu laikā. Mēs esam visātrākie Rīgā, un, protams, nodrošinām garantiju mūsu remontdarbiem – tā ir Jūsu kvalitātes garantija!

Cenas
Visas cenas norādītas, iekļaujot 21% PVN, materiālu un darba izmaksas. Ja rodas kādi neparedzēti izdevumi, mēs vienmēr sazināmies ar klientu pirms remonta veikšanas.